Müşteri Memnuniyeti

Devecioğlu Nakliyat ailesi olarak tüm müşterilerimize profesyonel bir taşımacılık deneyiminin yanında %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Nasıl Taşıyoruz?

Taşımacılık öncesi en önemli husus bir eksperin evinize gelerek detaylı inceleme yapması. Böylelikle taşımacılığın yapılacağı gün sürprizlere yer verilmemektedir.

Ücretsiz Ekspertiz
Devecioğlu nakliyat olarak ücretsiz ekpertiz hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz taleplerinizi iletişim sayfamızda yer alan telefonlardan bizlere iletebilirsiniz. Eksperimiz evinizi inceledikten sonra fiyat teklifini sunarak dilerseniz sözleşmenizi hazırlar.

Geniş Araç Filosu
Şirketimiz yüksek modelli geniş bir araç filosuna sahiptir. Araç filomuzda yer alan araçların tamamı yüksek modelli olup temizlik ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Uzman Ekip
Aracımızla birlikte gelen çalışanlarımızın tamamı en az 3 yıllık sektör deneyimine sahip olup profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Ambalajlama
Şirketimiz, paketleme yaparken kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Marangoz
Taşımacılığı yapılacak olan evde yer alan mobilyaların söküm ve kurulum işlemleri işinde uzman marangozumuz ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.